Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 26
Всього: 26

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Христос Хрещається!!! 

Друк

Христос Хрещається!!!

Цего року як ніколи раніше Ми відчули, що значить СИЛА ТРАДИЦІЇ, мова йде не тіки про традицію яку будемо обговорювати нині, але взагалі поняття народних чи яких інших товариських чи сімейних традицій. Як виявилось по відчуттях, які отримали Ми святкуючи Йорданські Свята, живучи в якихось хороших традіціях вони дають багато Сили, звісно не тіки фізичної. Пишу про то відчуття з великим здивуванням не тому, що раніше його не відчував, але тіки після останньої події, слова прийшли в голову і не можливо про це не написати...

Христос Хрещається!!!Цього року Свято Водохреща застало мого старшого брата (ст. пл. скоба Богдана Садового), мене (ст. пл. скоба гребця Петра Садового) і професора Сильвестра Поровського (засновника і багаторічного директора Інституту Високих Тисків в Варшаві) на теренах сусідньої країни Польщі неподалік від Варшави в селі Целєстинув. Все як завжди починалось безневинно, планючи свій час, пригадалось, що за традицією останніх шести років на Велике Йорданське Водосвяття ходили на стави, що не подалік села Дуброва на Україні пірнати в освячену крижану воду... Всі звичайно знають, що вода в цей час, є цілюща і живуща у всіх водоймах і скупаючись чи випивши ЇЇ будеш здоровий на цілий рік (про надзвичайні властивості йорданської води більшість читачів напевно знає, а тим хто ні, раджу цим поцікавитись). Це свято є надзвичайно важливим для християнства, бо вперше Бог засвідчив перед всіма, що Ісус є Його Сином і нашим Богом, а також об’явилась Свята Трійця. Тому і називаємо це свято Богоявленням. Єдиний Бог об’явився нам в Тройці, щоб сказати, що посилає до нас Сина Свого, через якого матимемо життя вічне. Ввійшовши до вод Йордану, Ісус очистив їх і дав нам дар користати з можливості очиститись. Саме купання є лише зовнішнім виявом нашого прагнення до зближення з Творцем. Важливим в цей момент є очищення серця через покаяння, прощення, перепрошення і приготування нашого серця до прийняття Святого Духа. Для кожного з українців (думаю це стосується і багатох інших народів) свято це повязане, не тіки з купанням і очищенням, але з якимись глибокими внутрішними переживаннями і намаганнями зрозуміти шлях Ісуса Христа на землі, а розуміючи Христа ми також вчимося розуміти слова Божої Мудрости і Любови до людей...

Зранку ми пішли до місцевого костелу, а після Літургії дружньою бандою в трьох рушили до мети. Єдиною водоймою було лісове зеро, а точніше, маленьке повністю протічне озерце Стшемпкі, яке утворилось з річки Ягодягка, яка втікає з одного кінця і увторює його, а з протилжної сторони витікає дальше річечкою, на якому все і відбулось. Зібрали інструмент і зайнялись вирубуваням ополонки, то сказано звичайно з перебільшеням, бо ополонку вирубав Богдан і допомагав проф. Поровський. Як ополонка була готова виявилось пару, якщо так можна сказати проблем, які вдалось владнати, а головне ми знайшли оператора, сусідського хлопчину Шимона, який також виявився скаутом (якщо точніше харцером). Звичайно він перепитав нас, коли ми зголосили йому свою проблему – «Чи то є добра ідея отак купатись???», на що ми впевнено відповіли так, і він люб’язно зголосився нам допомогти.

Почалось дійство: Богдан прочитав слова з Біблії, ми перехрестились, і кожен почерзі отримав свою порцію здоровя і радості. Якраз в той момент ми відчули якусь незрозумілу силу... Компанія в нас була українсько-польська: хтось відчув силу в тому, що не зважаючи на обставини, які виглядали не найсприятливіше, ми захотіли це зробити і зробили, а хто спробував вперше просто був радісний і задоволений, а наш «сусід-оператор», щиро подякував за те, що міг спостерігати таке дійство і твердо сказав – «Я хочу до вас в команду наступного року», ці слова прозвучали хорошим підтвердженням для нас, що ми на правильному шляху.

Христос Хрещається!!!По дорозі до дому ми будували плани – як на наступний рік запросимо українську громаду в Польщі і також поляків, щоб приєднались до нас і ми разом в більшому дружньому, а головне інтернаціональному товаристві продовжували жити в цій хорошій традиції. Не знаю як купання виглядало зі сторони, але наш новий друг «оператор» запитав нас – «Чи ваша віра вас зобовязує до такого купання???». Було звісно більше радості ніж вдалось передати цим сухим текстом, але саме такі події дають Нам можливість зрозуміти СИЛУ ТРАДИЦІЙ!!!

також пропонується до перегляду хороше відео на YouTube
автор: ст.пл. скоб гребець Петро Садовий
головний редактор: ст.пл. скоб Богдан Садовий
  25 січня 2013,  SMAUH
 (голосів: 0)
  Переглядів: 2398
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Marichka
 


 ЧХ
молодці! виглядало круто!!! bully

   
#2 написав:  SMAUH
 


 ЧМ
Треба казати Христос Хрещається то ж Йордана)))


   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки