Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 24
Всього: 24

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


"Про100літо" 

Друк

"Про100літо"


Фестиваль активного відпочинку «Про100 літо» відбувся у Новому Роздолі. Його організували пластуни до столітнього ювілею своєї найріднішої організації.

23 -24 червня поблизу озера на території біля кінотеатру «Україна» новороздільчани могли походити на катамаранах, спробувати свої сили на альпіністичному циліндрі, поскладати історичний пазл, зробити власними руками прикрасу з глини, послухати трішки музики на концертах...

"Про100літо"


Фестиваль активного відпочинку у програмі мав змагання. Пластуни заохочували молодь міста гуртуватись в команди. Для участі у змаганнях потрібно було зареєструвати команду з 4-6 осіб та придумати цікаву назву. Усього назбиралося 8 команд, не багато і не мало. Серед назв: «Акули», «Друга молодість», «Смайлики» а наймолодша команда називалась «Соколи». Вікових обмежень не було. Проте вік нікому не завадив побавитися, побігати та підтримати командний дух.

"Про100літо"


Автором ідеї такого фестивалю був пластун з Нового Роздолу Петро Садовий.

Розпочалося «Про100 літо» пластовим відкриттям, у якому взяли участь усі команди. Пластуни урочисто підняли прапор України та прапор Чорноморського флоту, після чого заспівали гімн Пласту та пояснили правила проведення змагань. Також на відкритті влада міста в особі Оксани Павлівни Єсауленко привітала пластунів та вручила найактивнішим грамоти за вклад в розвиток Пласту в Новому Роздолі.

Після відкриття відразу ж запрацювало радіо, де кожен бажаючий міг передати вітання. Як на мене саме радіо задало ритм усім змаганням, адже під музику – змагатися набагато веселіше. Змагання розпочались з складання величезного пазла на історичну тематику біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Потім – оранжевий альпіністичний циліндр. Кожен учасник команди повинен був підкорити його та передати естафету наступному.

"Про100літо"


Одним з етапів була водна ділянка, а саме змагання на катамаранах, де потрібно було оминути командою на катамаранах буйки. Багато учасників робили це вперше, було помітно занепокоєння. Проте їм допомагали інструктори і кожен приклав багато сили для того, щоб перемогти.

Ще одним змаганням, у якому команди помірялися силами, було орієнтування на місцевості, а саме біг визначними місцями нашого міста. Комусь це далось просто, комусь зовсім нелегко, проте усі команди успішно виконали завдання.

"Про100літо"


Усі взяли участь у мистецьких змаганнях. Хоч переможця тут не визначали. Кожен щось майстрував із полімерної глини, а потім розфарбовував свій виріб. Щоб не заплутатись та не пропустити жодного змагання, усюди висіли плакати з програмою дня. До того ж усі змагання оголошували по радіо.

Найприємнішим на фестивалі без сумніву було те, що тоді, коли на ділянці не проводилися змагання, кожен охочий міг там себе спробувати. Про це свідчила велика кількість людей біля катамаранів та довжелезні черги біля альпіністичного циліндру.

"Про100літо"


Також на фестивалі була інформаційна точка, де відвідувачам розповідали про Національну скаутську організацію України «Пласт» та де можна було записати дітей до Пласту. До того ж на мистецькій ділянці можна було придбати вироби, зроблені власними руками, що, безсумнівно, потішило багатьох відвідувачів. У вечірній програмі фестивалю були заплановані концерти. В суботу грали: «Знак лева», «Black stone», «5 troubles», «Кульбабове вино». А в неділю концерт розпочали «Новороздільсько-жидачівський проект» грав також Льончик, «Black stone», «Кульбабове вино» але концерт передчасно завершили через проблеми з електроенергією. Церез ці ж проблеми не відбувся анонсований перегляд фільмів. Але дякуємо бабці з 38 квартири за те, що дозволила підключитись та отримати електороенергію.

Як це не сумно, але все колись закінчується. Тому в неділю, о 18.00 відбулось закриття фестивалю «Про100 літо». Пластуни заспівали гімн України, вручили грамоти і цінні призи переможцям, і побажали удачі переможеним. У змаганні перемогла команда з грізною назвою «Акули», яка і отримала рюкзаки на команду. Командна зазначає «Враження від перемоги кльові. Супротивники були дуже сильні, але так вийшло, що ми перемогли. Ми всі з кварталу Лесі Українки 17». Організатори надіються що, усі залишились задоволеними та покинули фестиваль лише з найприємнішими враженнями.

"Про100літо"


Дякуємо пластовим куреням "Чорноморці" і "Степові Відьми" за підтримку, Турклубу «Аргонавт-Манівці» який допоміг з альпіністичним циліндром, Молодіжному християнському руху «Життя» за надану апаратуру, батькам пластунів, які нам допомагали та всім, хто долучився і кинув трохи грошей в скриньки пожертв.

Сильно Красно Обережно Бистро!
Доброго Вітру!!!

Наталя Сливка
  29 червня 2012,  SMAUH
 (голосів: 0)
  Переглядів: 4134
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  one gog
 


 ЧМ
Класно! реально...
а чого не було оголошень про таке дійство?

   
#2 написав:  adramelech
 


 Головні редактори
мав нагоду бути там, дуже круто організовано! ідея чудова

   
#3 написав:  SMAUH
 


 ЧМ
оголошення давав на сходинах залогових запрошував долучитись ...

   
#4 написав:  Cassy Willson
 


 ЧМ
Суперсько придумано і організовано !!!!

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки