Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 41
Всього: 41

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Початок сезону. Змагання з ТВТ "Карпатське раллі" 

Друк

Початок сезону. Змагання з ТВТ "Карпатське раллі"

Не будемо згадувати глобальні катаклізми, але цого року як у старовинній чорноморській приповідці - дерева соооохнуть, ріки мілііііють... не дуже цьго року снігу в горах вродило, води відповідно. Тим не менше сезон сплавів почався.

1-3 квітня виіхали ми на річку Свічу, на змагання. Чесно кажучи, спортсмени, які вже не перший рік на воді і мали би сурйозно змагатись - мало-мало зістарились. Ще тільки плануючи виїзд за основну мету ставилось не не перемогти в змаганнях, а зробити так щоб якомога більше людей набралося досвіду, так би мовити - розвідка боєм. І як на мене це вдалось. (то собі так підстаркуваті думали fellow ) Цьго року більшість команди від Пласту складали молоді. І хоча досвіду в них не так багато, зате спортивного азарту і бажання стільки,що старі сховаються.

Позитивних вражень від змагань і взагалі від виїзду, особисто в мене безліч: це і приємне товариство, і тепла погода, і передстартові відчуття. А осбливо приємних моментів два. На воді - це коли ти чуєш під собою катамаран, відчуття весла в руці, і те як веслом відчуваєш течію, як вода несе тебе, а ти з її допомогою ідеш туди, куди хочеш. Відчуття, як "закипає кров". На березі навпаки, найбільше запам'ятовується тепла дружня атмосфера, смачна їжа, ватри. Як у пісні ...вітер в смереках, вогні далеких зір, золото ватри, тихії пісні...

Щось мене на лірику потягнуло, тому краще закінчу, а ви прочитайте як все насправді було.

ТТ


Початок сезону. Змагання з ТВТ "Карпатське раллі"


Знову пахне весною…пробудившись після довгого зимового сну бурхливі води сходять з гір та кличуть у свої обійми.. Кубок України з техніки водного туризму «Карпатське раллі - 2011» звичайно ж відбувся не без нашої участі, адже це була чудова нагода для відкриття сезону та й зрештою давно вже хотілось втекти від сірих буднів, забути про щоденні турботи і поринути в незрозумілий іншим людям світ - світ, головною героїнею якого є водна стихія.
В мальовничих краях поблизу с. Вигода Долинського р-ну поруч з річкою Свіча ми провели незабутні три дні, поєднавши користь та задоволення – хтось вдосконалював свої вміння, а хтось після довгої зимової розлуки з водою розминався та готувався до змагань. Ті, хто були тут не вперше, кажуть, що не було ще такого - цьогоріч води було не дуже аж так багато, ну але тим не менше боротьба за Кубок України з ТВТ у вигляді слалому та гонки пройшли у великій напрузі та дуже цікаво. Слалом включав в себе лише 14 воріт – проте спортивний інтерес від цього аж ніяк не послабшав так, як ворота були розставленні на дуже цікавій ділянці і дуже близько одні до одних. Для їх проходження потрібні були чималий досвід, техніка та миттєва реакція, складність як слалому так і гонки була також і в тому, щоб точно вписуватись в правильні повороти і не повестись на обмани течії, інакше тут як тут під катамараном виростав якийсь камінь.

Розпочались змагання з каяків (К), один за одним вони вигулькували з-за поворотів та впевнено проходили ворота, правда, при першій спробі наші два каякери – Садовий Петро і Тарас кільнулись майже в самому кінці дистанції, причому двоє майже на одному й тому ж місці. Крім наших «щасливчиків» були ще такі два (з інших команд), на щастя, обійшлось без особливих неприємностей, зате якраз той момент став таким собі відкриттям сезону. За другою спробою наші хлопці дуже впевнено дістались фінішу і це залишало за собою добру надію на хороший результат, тож дуже приємно було, що наш Садовий Тарас виборов третє місце серед каякерів області.

Потім йшли катамарани-двійки (С2), від нашої команди вперше в такому складі екіпажу виступили – Юльця Полюга та Лю Добриніна. Гребли наші дівчата технічно і дуже ефектно, звичайно не обійшлось без ажіотажу навколо цієї двійки – всі дуже підтримували цей єдиний на змаганнях повністю дівочий екіпаж.

Ну, і на кінець катамарани-четвірки (С4)… Наш чотирьохмісний Ерко проніс на хвилях Свічі два екіпажі нашої команди. В складі першого були дві прекрасні наші представниці – Марічка Королишин та Мар’яна Моравська та важка артилерія з веслами в руках – Назар Піх та Славік Кулак (прекрасні представниці теж були з веслами в руках – це так на всяк випадок для тих, у кого виникли неправильні підозри). Катамаранам-четвіркам набагато важче дається проходження воріт, так як це вимагає сильної злагодженості руху екіпажу і для хорошої маневреності доброї фізухи, проте це не завадило нашій четвірці щасливо добратись до фінішу. В складі другої четвірки був Івась Сороківський, ТТ, Любчик Полюга та Іван Подоляк. Ця четвірка виборола третє місце серед катамаранів-четвірок в особистому заліку Обласних змагань з техніки водного туризму, що проходив в рамках Кубку України «Карпатське раллі 2011». Ну, що тут скажеш – гребли хлопці «нєпадєцкі апасно».

В загальному заліку Обласних змагань наша команда зайняла почесне третє місце поступившись команді з Червонограду та КРСникам.
Якось так зовсім не хотілось роз’їжджатись.. Як казала Оленка Бойчук, тут й справді мож було жити ще так з тижнів два, якби не робота і всякє такє..
Дякуєм погоді, що сильно не вимахувалась і дозволила нам втілити в життя наші плани – сподіваємось на продовження контракту і надалі...
Аня


Початок сезону. Змагання з ТВТ "Карпатське раллі"


Більше фото тут.
  10 квітня 2011,  TT
 (голосів: 0)
  Переглядів: 2591
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
Молодці!
P.S. На першій знимці є тумба. Так от, в хорошу воду її не видно...

   
#2 написав:  Jack Sparrow
 


 Адміністрація
Супер.

   
#3 написав:  Cheska
 


 ЧХ
))) кльовий веселий допис))

   
#4 написав:  one gog
 


 ЧМ
вітаю з відкриттям сезону!
допис зарах.
ми, емерити, вже терпіння не маємо вийти на весло...
сподіваюсь найближчі вихідні будуть сприятливі...

   
#5 написав:  adramelech
 


 Головні редактори
хороший допис) з задоволенням читав smile

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки