Сторінка куренів Чорноморці та Чорноморські Хвилі > Відео > Зниклий гітлерівський підводний човен U-869 / Hitler's Lost Sub U-869 (2008) DVDRip

Зниклий гітлерівський підводний човен U-869 / Hitler's Lost Sub U-869 (2008) DVDRip


16 жовтня 2009. Розмістив: molfar
Зниклий гітлерівський підводний човен U-869 / Hitler's Lost Sub U-869 (2008) DVDRip


Інформація про фільм
Назва: Зниклий гітлерівський підводний човен U-869
Оригінальна назва: Hitler's Lost Sub U-869
Рік виходу: 2008
Жанр: Документальний

Про фільм:
Якісні документальні фільми не тільки можуть змагатися з художніми, але і перевершувати їх по числу глядачів і касовості. «Зниклий гітлерівський підводний човен» один з них. Шість років життя американських підводників, що втратили під час занурень трьох зі своїх товаришів, пішло на те, щоб повідомити родичам зниклих без вісти моряків про те, що, нарешті, знайдено місце, де упокоїлися їх душі. Могила ворогів, як і всі могили, потребує людської пам'яті. І є особлива гордість і честь: ціною життя знайти останню пристань моряків, що чесно виконували свої обов'язки в тяжких умовах суворої Атлантики.

Випущено: A NOVA Production by Lone Wolf Pictures for WGBH / Boston
Тривалість: 01:54:54
Переклад: Професійний (одноголосий)

Файл
Формат: DIVX
Якість: Dvdrip
Відео: DIVX, 1479 Кбіт/с, 672x480
Аудіо: Aс3, 224 Кбіт/с
Розмір: 1.37 Gb

Попередження:
Всі посилання на файли (книги, музику, відео, фото), розміщені нижче, представлені виключно для ознайомлення і розташовані не на нашому сервері. Всі файли знаходяться на сторонніх серверах, до яких сайт chm.plast.org.ua не має ніякого відношення. Наш сайт є лише місцем, де користувачі викладають посилання на ці файли, які доступні публічно. Після прослуховування чи перегляду Ви зобов'язані видалити скачані файли і придбати легальну копію.

Скачати: