Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Що на нашій сторінці потрібно найбільше розвивати і удосконалювати

Форум
Галерея
Чат
Публікація новин
Дизайн
Все ОК smile

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 5
Всього: 5

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Дожилися: Україна може продати "Україну" 

Друк

Дожилися: Україна може продати "Україну"Бідна країна вже позбулася двох авіаносців і повним ходом готується подарувати крейсер "Україна" Міністр оборони України Михайло Єжель заявив вчора про продовження переговорів з Росією щодо продажу ракетного крейсера "Україна". "В мене не підніметься рука, щоб різати цей корабель, готовність якого становить 95%2, - цитують українського міністра інформагентства. Буквально напередодні, 27 лютого, його російський колега Анатолій Сердюков говорив про те, що рішення про купівлю Росією українського військового крейсера ще не ухвалено, підкресливши, що чекає від київських чиновників на "прийнятні пропозиції".

Власне, Анатолій Сердюков рік тому і розповідав російській пресі про те, як ведуться переговори по крейсеру "Україна". "Весь цей час переговори про долю "України" велися в закритому форматі, йшли запеклі суперечки про ціну. Тепер все вирішено, і українська сторона поставлена до відома. Росія візьме "Україну" тільки задарма, навіть не за ціною металобрухту. І тільки після цього будуть розглядатися різні варіанти участі українських компаній у добудові корабля", - пише російське видання "Аргументи тижня".

Незважаючи на те що на сьогоднішній день ступінь готовності крейсера - 95%, добудовувати судно за рахунок держскарбниці України вже точно не будуть, кажуть чиновники, через відсутність потреби в ньому у Збройних сил нашої країни. Нагадаємо, що зводити ракетний крейсер "Україна" почали ще в 1984 р. на Суднобудівному заводі ім. 61 комунара на замовлення тодішнього Військово-морського флоту СРСР. З набуттям незалежності корабель намагалися добудовувати на гроші Міністерства оборони України. А в 2005 р. після чергової невдалої спроби продати корабель росіянам було ухвалено рішення його не добудовувати.

Такий стан речей, заявляє екс-міністр оборони Анатолій Гриценко, - результат безвідповідальності тодішніх воєначальників, які замовчували, що корабель такого класу, виходячи з нинішніх завдань вітчизняних Збройних сил, Україні не потрібен.

"Навпаки, говорили, мовляв, крейсер підвищить боєздатність і авторитет Військово-морських сил країни. Вся ця неправда призвела в результаті до того, що за минулі двадцять років ми вклали в крейсер величезні гроші", - наводять слова Гриценка інформагентства.

Великі кошти Україна продовжує вкладати в крейсер і зараз, тому що його утримання обходиться щорічно не менш ніж у 5 млн. грн. Анатолій Гриценко у своєму перебуванні міністром оборони також вів переговори з росіянами про продаж крейсера. І тоді, за його словами, російські військові говорили, що їм цей корабель не потрібен. Зараз, як пишуть російські ЗМІ, РФ може забрати крейсер задарма, адже на його модернізацію, як заявляють в місцевій пресі, посилаючись на джерела в головному штабі ВМФ РФ, доведеться витратити не менше 35 млрд. рос. руб.

Варто відзначити, що це вже не перший недобудований радянський корабель, який Україна безуспішно намагається продати своїй північній сусідці. Як згадує колишній начальник Головного штабу ВМФ - перший заступник головнокомандувача ВМФ СРСР Валентин Селіванов, в 1993 р. Україна пропонувала Росії викупити в неї авіаносні крейсери "Ульяновськ" і "Варяг", які в результаті були втрачені: один розпиляли на металобрухт, другий продали китайцям за ціною застарілого винищувача. Примітно, що зараз одночасно з переговорами про продаж крейсера "Україна" вітчизняна влада активно веде переговори про продаж його виробника - Суднобудівного заводу ім. 61 комунара. Як писали "ЭИ" раніше, у профільному відомстві активно мусується питання швидкої приватизації цього заводу.

"Суднобудівний завод ім. 61 комунара" - один з найбільших в Україні, спеціалізується на виробництві військових і цивільних суден, а також проводить ремонтні роботи. Будівництво корпусів суден проводиться на трьох стапельних місцях, які дозволяють будувати і спускати на воду корпуси вагою до 20 тис. т. Нинішню необхідність продати цей завод приватному інвестору чиновники пояснюють хронічною збитковістю підприємства. За деякими даними, чистий збиток підприємства за три квартали 2010 р. склав 28,9 млн. грн., головна причина - відсутність замовлень.

Оригінал тут: http://markets.eizvestia.com/full/ukraina-otdast-ukrainu
  3 березня 2011,  Emerytura
 (голосів: 0)
  Переглядів: 1813
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  iwka
 


 ЧХ
Ще один завтиканий напрямок нашого державництва.
Чесно кажучи бракує слів...
Нікому нічого не потрібно, заберіть від нас геть усе...

   
#2 написав:  Marichka
 


 ЧХ
наші чиновники як завжди впали досить сильно на голову, так що умудрилися розбити нею битонну плиту...
нізащо не повірю що в нашій країні немає таких геніїв, щоб відправити "Україну" в відкрите море.
а щодо заводу то влада лишень і вміє, що все втрачати наче воду крізь ришито, а втримати і запустити в дію бракує сміливості....

   
#3 написав:  one gog
 


 ЧМ
Продати!!!

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки