Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 1
Googlebot
Гостей: 17
Всього: 18

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря. 

Друк

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.


21 листопада гуртки «Очеретяні коти» та «Дельфіни» пластової станиці «Білгород-Дністровський» здійснили мандрівку на велосипедах до с. Затока. Пластуни мали намір перевірити свою фізичну вправність, вмілість володінням велосипедом, та навчитися елементам морського пластування – збірка байдарки «Таймень–3». Але головною ціллю мандрівки була підготовка до передачі Віфлеємського Вогню Миру, який планується транспортувати з м. Одеса до Білгорода-Дністровського на велосипедах.

О 8-00 всі вже були біля домівки. Трохи занять з впоряду, оформлення документації, потім відкриття, і ось виходимо на трасу. Перший Артем Носуленко з запаленою лампадою. Потім молодші юнаки і замикає колону комендант мандрівки Деде Карина. Чудова погода створює радісний настрій. Виїжджаємо до лиману. Свіже повітря надає сил. На воді «відпочивають» лебеді. По цій трасі під час нашої травневої водної подорожі проходило Всеукраїнське ралі. А ось і перша поломка – спадає цеп на велосипеді Артема. Кілька хвилин на ремонт – і знову в путь!

Їдемо селищем Шабо. Це центр виноробства нашого регіону. Проїжджаємо біля «Центру культури вина». Дуже радує шикарна нова дорога, збудована тут цього року. Кілька хвилин – і ми вже біля меморіалу Слави воїнам загиблим під час звільнення нашого краю від фашистських загарбників. Шикуємось у однолаві і гаслом тричі «Слава» вшановуємо пам'ять загиблим Героям. Далі рухаємось вверх по дорозі до криниці зі свяченою водою, що знаходиться біля Шабської церкви. По дорозі новий іспит – прокол камери у друга Володимира. Але й ця проблема була вирішена швидко й професійно завдяки наявності всього необхідного у ремкомплекті. Чесно кажучи ми не думали, що така невеличка мандрівка всього на 25 км. потребує такої ж підготовки, як і велика подорож.

П’ємо свячену воду і рухаємось далі. Проїхавши селище Шабо – звертаємо на стару дорогу, більш безпечну для руху, тому що по ній вже багато років не ходить транспорт – вона тупикова. За останніми хатами зустрічаємо велику зграю індиків. Вони поважно пересуваються на своїй території і своїм виглядом дають всім знати – «не підходь – заклюємо!» . Далі без особових пригод пересікаємо залізничну колію, заїжджаємо у селище Затока і повернувши праворуч вздовж берега моря через кілька кілометрів попадаємо на базу відпочинку «Івушка» де знаходиться домівка з морського пластування.

Біля воріт нас радо зустрічає пл. сен. пр. Людмила Лєхан. Вона сюди доїхала маршруткою і вже зварила картоплю та приготувала чай. Підкріпившись вирішили не гаючи часу, поки на морі штиль і чудова сонячна погода – збирати наше судно – байдарку «Таймень» і, хоча це не було передбачено у програмі – вийти у море на тренування. Вмілими діями учасників, під керівництвом Артема, який вже побував 1-2 травня у 60-ти кілометровій водній мандрівці це було зроблено швидко і без помилок, які часто допускають новаки морського пластування.

Поки хлопці збирали судно – дівчата вирішили що ласкаві сонячні промені та температура води у Чорному морі дозволяє продовжити купальний сезон 2009 року! Трохи звикнувши і зробивши пробіжку, з дзвінким сміхом Карина і Яна пірнають у чисту як сльоза морську воду!

А хлопці, що гірші? Передзвонивши батькам і отримавши дозвіл (я був цьому дуже здивований!) теж роздягаються і з гучним вереском один за одним пірнають у 10 градусну воду! Потім фотографуємось біля цікавого напису на одній з дач з зображенням пінгвіна «Спешите отдыхать! Скоро зима!». Цікаво те, що до зими залишилось тільки 9 днів!

Потім були тренування на байдарці. Хлопці та дівчата навчалися правильно веслувати, управляти судном. Потім пройшли трасу на швидкість.

Після обіду відбулася гутірка про Віфлеємський Вогонь Миру, а потім гуртом вивчали пісні.

Так і пройшов цей чудовий день. Уже у темряві сіли на електричку і о 20-й годині були вдома.

Зустрівшись на заняттях у вівторок всі ділилися спогадами, читали свої розповіді а на завершення подивились фільм про нашу маленьку, але цікаву і насичену мандрівку!

А всіх бажаючих долучитися до занять у пластовому гуртку та стати професійними мандрівниками - запрошуємо до нас! Наша адреса: вул. Франка, 14 (напроти ЗОШ №3) по четвергам о 15:30 і суботам о 10:00.

Пл.сен.пр. Сергій ЛєханМене звати Андрюха Руденко, а твір цей про веломандрівку. Було прикольно та опупенно, але було б краще, щоб я їхав не на своєму драндулеті, а на нормальному велосипеді. Але мені пощастило - коли ми під’їжджали до Затоки одна добра дівчина Яна помінялася зі мною велосипедами, і мені стало їхати дуже класно (хоча «п’ята точка» все ж боліла). А коли я побачив виховницю нашого гуртка Людмилу, яка зустрічала нас біля воріт своєї оселі, я ледве не вмер від щастя. Приїхавши ми пішли їсти. Картопля в мундирах та канапки були дуже смачні! Після їжі всі пішли на прогулянку до моря. Хлопці вчилися збирати байдарку. Друг Сергій провів інструктаж про веслування на байдарках та пояснив правила безпеки на воді, і ми по черзі виходили в море. Вода була чиста і досить «тепла» для кінця листопада! Наші дівчата вирішили закрити сезон купанням в морі, потім хлопці продовжили цю процедуру. Після катання та купання ми відігрівалися в оселі морського пластування на базі «Івушка», пили гарячий чай та співали пісні. Увечері до міста ми вертались на електричці. И коли добиралися до вокзалу, я отримав друге дихання і їхав на велосипеді з вітерцем. Мені дуже сподобався цей день, і я хочу сказати так: «Ваааауууу….». Ця мандрівка – просто супер, і я ще хочу так проїхатися!»

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Відкриття у пластовій домівці

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Привал...

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
СЛАВА Героям!

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Яна і Каріна...

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Русалочки...

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
База відпочинку Івушка. Тут знаходиться наша пластова домівка з морського пластування.

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Криштально чиста вода і штиль - що може бути краще для водних занятть?

Станиця Білгород-Дністровський. Мандрівка до Чорного моря.
Що то було? Мабуть НЛО...
  28 листопада 2009,  alekhan
 (голосів: 3)
  Переглядів: 3134
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
Вітаємо alekhana на сторінці!
Накінець наше сухопутнє морське товариство поповнилося справжніми морцями! Прошу не пропадати і даватися чути регулярно. З нетерпінням чекаємо свіжі Акерманські новини.
ДВ!

   
#2 написав:  adramelech
 


 Головні редактори
ех....я б теж не відмовився б так закрити сезон 2009 ..)))

   
#3 написав:  one gog
 


 ЧМ
вітаємо з активацією!
красиво!!!
але штиль не для всіх зайнять на воді є доброю погодою....

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки