Сторінка куренів Чорноморці та Чорноморські Хвилі > Дописи і звіти > 28 квітня в станиці Івано – Франківськ відбулося святкування «Дня моря 2011»

28 квітня в станиці Івано – Франківськ відбулося святкування «Дня моря 2011»


5 травня 2011. Розмістив: Baby
28 квітня в станиці Івано – Франківськ відбулося святкування «Дня моря 2011»

В Івано-Франківську святкування «Дня моря» проходило вперше, тому вся станиця була в очікуванні чогось незвичайного. Всі учасники заходу збиралися біля міського озера, де і відбувалась згадана акція.
Відкриття проходило згідно морськими традиціями: учасники в білих шкарпетках і штуцах, лунають накази І асистента «…СКОБ! Доброго Вітру!», « …капітан на помості»…
Після відкриття учасники взяли участь в тереновій грі, де мали змогу ознайомитись з історією підняття прапору Чорноморського флоту. Команди бігали по точках, виконуючи різноманітні завдання: переправлялись через озеро, перелазили павутинку з перешкодами, бігали в ластах, проявляли винахідливість, дістаючи речі з традиційного круглого столу, демонстрували свої знання з водної піонірки. На кожній точці, за правильно виконане завдання команди отримували слова, які були пропущені у посланні. Вкінці теренової гри команди складали ціле послання, в якому розповідалось про історію Дня моря.
Також додавала оптимізму погода, яка мінялася дуже різко: від сонця до сильного вітру з дощем, проте перевагу мало сонце, що не може не тішити.
Коли всі завдання виконані і послання складене, відбулося закриття на якому було нагороджено переможців:
І місце «Гак і Гачок» к.ч. 79 ім.В.Липинського
ІІ місце «Ті що ніколи не тонуть» к.ч.56 ім. М.Рудницької
ІІІ місце «Цунамі» к.ч.49 ім. І.Миколайчука

Після традиційного закриття і нагородження, всі учасники відправились до аквапарку, у якому мали змогу поплавати в басейні, спускатися з гірок, веселитись і просто відчути себе ближче до моря.

Провід «Дня моря» висловлює подяку усім хто взяв участь і долучався до організації святкування.
Слідкуйте за оголошеннями святкування «Дня моря 2012»

Доброго Вітру!

Автор новини: Оксана Зварич

Всі фото тут