Сторінка куренів Чорноморці та Чорноморські Хвилі > Дописи і звіти > "Як Чорноморці смакували Східницьку кухню" або "Зимова Зустріч 2009 (2010)"

"Як Чорноморці смакували Східницьку кухню" або "Зимова Зустріч 2009 (2010)"


7 грудня 2009. Розмістив: respect
"Як Чорноморці смакували Східницьку кухню" або "Зимова Зустріч 2009 (2010)"


Традиційна Зимова зустріч Морських куренів відбулась в Україні. Протягом двох днів 5 – 6 грудня, Чорноморці та Чорноморські хвилі підбивали підсумки таборового літа, планували наступне та просто були вкупі.

Цього разу ми навіть мали можливість підлікуватися мінеральною водичкою, адже відбувалась все в мальовничому прикарпатському містечку Східниця. Тут нас прийняв місцевий санаторій «Східницькі Карпати». Тутешню «гостинність» ми відчули на повну. Найбільше сподобались сніданки і теплі затишні колиби…

Звична програма товариських зустрічей і цього разу не зазнала ніяких змін. Відкриття, спільна нарада, далі вирішували залогові питання. Чи не найважливішим завданням було визначити капітанів "Черемошу", "КММТ" та "КМТ". Ними, відповідно, стали Тарас Гаврилиши, Віта Долик і Юля Полюга. Приємною особливістю процесу був дитячий сміх, адже для шести членів нашого товариства ця Зустріч була справді сімейною.

Недільного обіду підбили підсумки і по-троху поїхали (а дехто пішли) по домівках. Кожен з власними враженнями та висновками. А до залогового ЛОГу, мабуть, слід дописати кілька нових, проте звичних для цього нотатника, слів. А саме: «Ніколи не їздити в Східницю!»

Знимки дивіться в галереї.

П.с. а саундтреком вищеописаного дійства стала хороша і оптимістична пісенька, яку ви можете почути, натиснувши тут

СКОБ!
Доброго Вітру!


Роман Балук