Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 32
Всього: 32

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009». 

Друк

Дух морського пластування та спортивної жаги надихнув нас покинути Львів і поринути у змагальне королівство води (у будь-якому її стані). На змагання ми збиралися довго..маю на увазі визбирування команди, та й пакувалися з розмахом.. Добре, що в другій почали, щоб в п’ятій виїхати)). Їхали на Опір не сумуючи)), навіть втрапили на найсмачніші снікерси з присмаком хот-догів. Місцева погода (дощ та болото…) нас не здивувала, треба ж було якось заплатити за минулотижневий курорт на Свічі-Мізунці. І тут ми назначили усіх дівчат принцесами. А хлопців принцами, чого спитаєте? Та бо болітця було багато і настрій був добрий. Але в нас з’явився король, якого принцеса Галушка назначила 1-им асом – Назар Піх, бо він сумлінний і чемний, хоч і позабував спальник та менашку, може ще щось, про що ми не здогадувалися..(згадався Опір і тренування 1 березня минулого року, хто був – той зрозуміє, а хто не був, то тут треба починати жалкувати)). Слава Королю! Королю слава! Вечір почався розвантаженням машини та пошуком дрів, які чомусь всі підряд «росли» протипожежними. Але пластуни-розвідувачі, скоби-вірлиці та учасниця. розвели дрова на горючість і ми мали можливість навіть побачити сусідів збоку – Манівців. Поскладавши всю спорягу, захистивши її від дощу пішли по наметах набиратися сил на змагання..

Наш ранок виявився не менш бадьорим, ніж вечір. В розумінні дощика, протипожежних дрів та калюжки на місці вчорашнього вогню. Саме через вередливу погоду початок змагань перенісся ближче до обіду, і ми встигли скласти катамарани (правильно!) та підготуватися до слалому. Команд на змаганнях виявилося шість. Зранку під’їхали Юля і Ромко та привезли з собою багато позитивного настрою в різних станах))


Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009».Річка зустріла нас високо, в сенсі води. Якої було багато. Ворота були натягнені досить цікаво, проходячи їх, здавалося, що проминала мить, і за цю мить нам треба було викластись командно по-максимуму, що в нас і вийшло десь вже під вечір. Ці змагання вже не перші для Оленки, Юлі та Пеле, а от для екіпажу жовтенького катамаранчика Ерчика – Емендемсів (жовтенький катамаран, жовті каски, червоні спаски і морковки, чим не цукерочки) Віти, Ромка, Назара і Лю - перші, та й вперше на одному плавзасобі. Капітаном зробили Ромка, бо ж короля треба в будь якому разі рятувати, а капітан в разі чого йде на до з Ерком. Але ні Еркові, ні Ромкові втонути ми не дали, бо ж добре зібрали перше, і добре ставилися до обох.


Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009».Наша дівоча двійочка показала себе добре. Грабали ефектно-ефективно сильно та технічно. Молодці! Варто подякувати Юлі та Оленці за поради, вони нам знадобилися! Але ж без пригод не буває, і ліва гондола Ерка завжди була голослива, тому голос капітана перебрав Король Назар. Чомусь усі хотіли взяти ідеально всі ворота з мінімальним досвідом й неспрацьованою ще командою. Але вийшло досить непогано, бо не зважаючи на емоції та вибрики води маємо 3-тє місце за результатами дня. Тепер про каяк: Юрко виявився найдостойнішим принцем з принцесою Мартою, і заслужив 2-ге місце в класі каяків. За підсумками дня ми набралися трохи досвіду, гарного настрою, емоцій, тому дозволили собі трохи відпочити, і цей відпочинок не завадив нам піднятися в 7:00, щоб підготуватися до гонки.

Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009».На гонці брали участь С-4 та С-2, каяки відмінили, бо нічна, майже, злива додала ще більше води. Наша команда йшла в першому старті, проти нас МНС та Інститут економіки й туризму, усі хлопці хоч куди, з вигляду стає страшно, бо ніби не реально таких сильних переграбати своїми естетичним та легеньким катамаранчиком Емендемсів.

Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009».


Три..два..один..старт.. і ми вириваємося, десь позаду чути , добре чути крики мужиків для злагодженості руху. На дистанції нас обігнав Інститут економіки… але ми їх так легенько обійшли на хвилях, що й заріспектили усіх тих, що нас вчили до того поведінки з бурхливою водою. І вже з того моменту ми під керівництвом капітана та короля йшли як має бути. Злагоджено, правильно і швидко, ненапряжне рааааззз.. рааазз.. раааззз… ТАраааззз… грабаєм за ТТ..))) Було весело і ми позаду вже не чули вигуків мужчин. Насолоджувалися водою, й тим, що вже ніхто не сварився на катамарані. Трохи не розрахували де фініш. Хотілося йти далі, самі здивувалися як це ми перші...судді були в шоці, й казали, що не очікували і що ми молодці. Обігнали команду хлопців з МНС на хвилини дві ..команді це надало неабиякого адреналіну та впевненості у власних силах та вмінні. Далі чекали на Стрільця з дівчатами.. вони прийшли другими, їх обігнали не менші в розмірах і силах мужчини з Манівців. Вже далі стало ясно, що маємо третє командне місце, дали грамоти, похвалили всіх сім Емендемсів ))) Також не забули віддати КРСникам своїх заліковок, для оновлення графи «спортивний розряд».


Як Бред Пітт нас на Опір возив або «Чемпіонат області 2009».Далі був час на пакування, складання катамаранів, наметів, і на ще один «комерційний» сплав усіх, тих, хто приїхав підтримати нашу команду. Поїздка виявилася вдалою, цікавою та позитивною та багатою на нові відкриття в сфері шоколадних Емендемсиків на катамарані четвірці, підтримку дівчат та Бреда Пітта, який ото возив нас на Опір…

Доброго Вітру!

Людмила Добриніна
  16 квітня 2009,  Lana Wayne
 (голосів: 1)
  Переглядів: 2778
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  molfar
 


 Адміністрація
wink добре що фотки є, бо не повірили б

   
#2 написав:  one gog
 


 ЧМ
у львові лило не менше....
і в неділю ми допомагали отримувати медалі прапору ВМФ України для Марка та Шури...
вітаю з попаданням в трійку призерів!
на Черемоші так просто це вам не минеться....
всім тричі СЛАВА!

   
#3 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
Позитивно писано. Ну шо казати - молодці. Тепер тра вищу планку брати!

   
#4 написав:  Lana Wayne
 


 ЧХ
дякуємо за підтримку)))))))))ми старалися.. winked

   
#5 написав:  respect
 


 Головні редактори
все починається з малого... і зупинятись на цьому аж ніяк не плануємо!..
дякую автору за хороший допис ;)

пе.се.
тепер вмію складати і розкладати "Ерка", знаю, що таке ворота і загальний старт, і взагалі багато чого нового відчув і побачив... надіюсь воно піде мені на користь.

   
#6 написав:  Lana Wayne
 


 ЧХ
і я знаю як Єрчика складати)))) bully

   
#7 написав:  Halushechka
 


 ЧХ
згодна з Ріспектом - мені вистарчило радості від загального старту цілком... ))))))))))))))))))

   
#8 написав:  Cheska
 


 ЧХ
Лю, супер допис))) але ми на гонці були треті))) ти забула вписати ше "порваних" КРС, ну, тобто команду Славського)))

   
#9 написав:  Jack Sparrow
 


 Адміністрація
Пеле починає Робіка на фотках нагадувати lol

   
#10 написав:  Ivan_S
 


 ЧМ
В житті він вже його далеко переплюнув:)

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки