Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Що на нашій сторінці потрібно найбільше розвивати і удосконалювати

Форум
Галерея
Чат
Публікація новин
Дизайн
Все ОК smile

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 1
Yandex
Гостей: 51
Всього: 52

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


«Карпацьке ралі 2009». Як це було... 

Друк

4-5 квітня спільна команда куренів УСП «Чорноморці» та «Чорноморські Хвилі» представляли НСОУ «Пласт» на змаганнях кубку України з водного туризму «Карпацьке ралі 2009». Змагання відбувалися на місці злиття річок Свіча та Мізунка, а саме в урочищі Шандра, поблизу села Вигода (10 км від смт. Долина, Івано-Франківської області). В умовах досить пізньої цьогорічної весни (донедавна гірська вода була ще в твердому стані)), цей виїзд став для Чорноморців успішним відкриттям річкового сезону, та можливістю отримання нових навичок кандидатами в залогу…

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


Починалось все звично. Пізній четверговий вечір відзначився пакуванням посуди і харчів, малюванням номерів та плануванням доїзду. Таким чином наступного дня вранці, половина команди супроводжувала газельку, перед тим ретельно її завантаживши, а інша половина завершувала всі свої справи і готувалась до післяобіднього від’їзду.

Станом на 19 годину вечора усі, крім доїжджаючого з Франківська Іллі, розмістились на крутому березі річки Свіча. І якщо післяобідні пасажири оцінили кількість та якість води лише візуально, то вранішній екіпаж газелі вже встиг переформуватись в екіпажі катамаранів і на собі випробувати, оте Маркове Чуквінське: «…я на Свічі давно стільки води не бачив!…».

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


Кінець п’ятниці був заповнений остаточним розтаборуванням, розпаковуванням всіх катамаранів, вечерею і морально-фізичною підготовкою до завтрашнього старту.

Кубок України відбувався у два етапи: довга гонка на Свічі та коротка гонка на Мізунці. Повна команда такого роду змагань складається з каяка (Юрко Пеленський), катамарану двійки (Оленка Галушка і Юля Полюга) і катамарану четвірки (ТТ, Ромко Кінах, Івась Сороківський, Андрій Шупер). Одразу по сніданку, більшість цих людей пішла на відкриття. Решті - менш досвідченим чорноморцям і хвилькам була дана можливість випробувати свої сили поза заліком до офіційного старту першого етапу, який призначили на 14.00. Випробували вони себе більш ніж вдало… Для екіпажу четвірки, під керівництвом Петра Садового, цей перший раз, переріс в рятувальну операцію спочатку власне катамарану, а потім і Юрка з каяком, який натрапив на невдалий камінь на трасі. В результаті Петро з Ромком Балуком використовуючи пошкодженого «Славка», власну силу і вміння, виловили Юрка, каяк, весло і успішно повернули всіх трьох назад на дистанцію :)) Таким чином усі екіпажі команди успішно дістались фінішу першого етапу з непоганими результатами, а Оленка і Юля виявились найшвидшими серед дівчат.

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


Субота завершилась, ще одним сплавом початківців (цього разу без пригод), а також довгим приготуванням вечері та візитом журналістів. Останні дуже хотіли відзняти пластову ватру, тому довелось відмазуватись втомою і тим, що вона була в п’ятницю ;)

Неділя виявилась найнасиченішим днем наших річкових пригод. І почались вони близько сьомої години ранку, коли друг перший асистент десь роздобув ключі від, припаркованої майже посеред наметів, газельки і вирішив скористатись плаксоном автомобіля замість свистка. Натискання на середину баранки супроводжувалось «неймовірною грою слів з використанням місцевих ідіоматичних виразів…» :) А найбільш затятим наметовим сплюхам погрожували насильною евакуацією або підтопленням ;) Проте, такі дії були цілком виправданими, адже о 10.00 на річці Мізунка, що за кілька десятків кілометрів від Свічі, розпочинався другий етап змагань. Напередодні було вирішено максимально використати неділю для Мізунки, що автоматично означало сьогоднішнє неповернення на Свічу. Таким чином команда ЧМЧХ мала близько трьох годин, щоб поснідати, спакувати все спорядження, добратись до місця старту і підготувати посуду до гонки. З цим завданням ми успішно справились, і вже в 10:00 спостерігали як екіпажі проходять водоспад 4 категорії складності, що на початку залікової дистанції… Особисто я спостерігав таку картину вперше в житті, і вона мене неабияк захопила… Окрім кількох каякерів, успішно водоспад пройшли всі екіпажі. Загалом обійшлось без ексцесів. За словами ТТ, минулого року на цьому місті перевертались четвірки, але тоді води було менше…

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


Відразу після закриття змагань і повернення нашої команди професіоналів, в «бій» з водоспадом, та й цілою Мізункою загалом, подалися початківці. На першу спробу екіпажі поділили 50 на 50, себто двоє досвідчених і двоє чайників на четвірках і більш-менш досвідчені на двійках. А страхували це все Марко з Гогою на «Емериті». Мені Мізунка видалась цікавішою, але відбулось все дуже швидко, тому хотілось пройтись ще раз. Так і зробили. Наступний і останній сплав цією річкою розпочався близько 16-ої години. Тут всі бажаючі закріпили набуті за два попередніх дні навики і остаточно відчули (або не відчули :)) кайф від такого роду морського пластування.

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


На жаль, цей сплав не став останнім недільним випробуванням залоги. Ним натомість стала раптова відмова двигуна газельки запускатись. І, попри усі старання залогових механіків та місцевих сільських майстрів, стала вона остаточною, принаймні того вечора. Технічної можливості тягнути важку, гружену машину аж до Львова не знайшлося, тому Пан Одіссей вирішив «припнЄти» металевого звіра до найближчого сільського паркана. А поряд, добровільно-примусовим способом «припнЄвся» Петро Садовий. Для нагляду. Екіпаж «щойноприпнЄтої» порозпихали у решту наявних автомобілів, що забезпечило їхній доїзд бодай до електропоїзда.

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


Незважаючи на перешкоди, усі дібрались домів живі, здорові, змучені але повні нових вражень і хорошого настрою. Всім за це вдячний!

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


пе.се.
«металевий звір» перестав на нас ображатися і теж успішно приїхав, просто з запізненням у 24 години…)))

«Карпацьке ралі 2009». Як це було...


СКОБ! Доброго Вітру!

Роман Балук
  9 квітня 2009,  respect
 (голосів: 3)
  Переглядів: 2135
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
і на собі випробувати, оте Маркове Чуквінське: «…я на Свічі ще стільки води не бачив!…».

Прошу спростувати негайно! Такої води не було останні 2-3 роки в часі змагань! Це якраз була нормальна для Свічі вода. Коли ми вперше сюди попали (більше як 10 років тому), то застали +1,5/2 метри вище цього рівня. Маємо точні, непорушні орієнтири, тому помилки бути не може!

   
#2 написав:  one gog
 


 ЧМ
Цитата: Emerytura
(більше як 10 років тому), то застали +1,5/2 метри вище цього рівня

думаю що 1м. вище...
але як молодь вміє все перкрутити пашуріку!!!!
допис ГУД!
Ромкові 5 або 12 балів???

   
#3 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
Цитата: one gog
думаю що 1м. вище...

Від води до основи, в середині дня, тепер бракувало ~20см.
Від основи до верху "козла" є 1,5м твердо. А верх "козла" ми довгий час не спостерігали! Отож це і є +2м. В кінці-кінців поїдемо і переміряємо - я ж їздив з ножовкою арматуру вирізати...

   
#4 написав:  Ivan_S
 


 ЧМ
«…ше'м на Свічі стілько води не видів!…» - було моїм.
Себто попередні 4 сезони.
Ромко трохи змилив автора, але то нічо.
Суперовий допис, дякую.

   
#5 написав:  respect
 


 Головні редактори
забагато вражень, тому й плутаюсь у фактах feel
але впринципі суті ці кілька слів не змінили.

   
#6 написав:  sofciA
 


 Пластуни
а вражень дійсно дуууууууууууууууууууже багато)))) ніколи до цього не бачила і не була на змаганнях та й тренувннях також, але мені страшенно сподобалось) та й Свіча і Мізунка мені сподобались набагато більше ніж Черемош.... smile
а прокидатись під (як сказано в дописі))
Натискання на середину баранки яке супроводжувалось «неймовірною грою слів з використанням місцевих ідіоматичних виразів…»
просто незабутньо wink


   
#7 написав:  cousin Hubert
 


 ЧМ
а де можна побачити мольфарські фотки?

   
#8 написав:  Russel4
 


 ЧМ
фоток ще немає але molfar обіцяв найближчим часом закинути фото ..тому ..чекаєм...))

   
#9 написав:  molfar
 


 Адміністрація
Додав фотки з "Карпатського раллі" в нашу Галерею, у Вконтакт і у Facebook

   
#10 написав:  Jack Sparrow
 


 Адміністрація
Мдя... Не вчасно ми поїхали wink
Але тішимось як малі діти, коли читаємо дописи і дивимось фотки.
Молодці lol

   
#11 написав:  respect
 


 Головні редактори
ви капець як невчасно поїхали... (((

   
#12 написав:  Halushechka
 


 ЧХ
то було бомба ))))))))))))))))))))))

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки