Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Що на нашій сторінці потрібно найбільше розвивати і удосконалювати

Форум
Галерея
Чат
Публікація новин
Дизайн
Все ОК smile

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 1
Googlebot
Гостей: 20
Всього: 21

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич 

Друк

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич

Дата: 7-9 березня 2013 р.
Маршрут: с. Дземброня - г. Вухатий Камінь - г. Смотрич - с. Дземброня, Мапа походу
Учасники: Назар Піх, Тарас Піх, Славко Кулак, Ілля Гончаров, Ростислав Бабич.

Довго збирався з силами написати про нашу мандрівку) і нарешті всівся за клавіатуру. Отож давно планував вибратись зимою в гори , але ніяк не виходило проте головне знайти однодумців а далі діло піде. Однодумців знайшов у Львові брати Піхи та їх кузен Славко) + Ростик Бабич такою вийшла наша команда-експедиція. Визначились з маршрутом та датами ми з нетерпінням чекали день «Х». І ось, він настав , зустрівши львівську діяспору і розмістивши їх на ночівлю ми були готові. Ранок 8 березня зустрів нас дощем і думками про мандрівку. Вирушили автобусом з Івано-Франківська до Верховини, прибувши на початкову точку повороту на Буркут ми завмерли в очікуванні місцевого транспорту. Назар , як людина відповідальна дізнався, що зранку з Верховини до Шиберного їздить чудо-бус. Тож почекавши десь зо 2 години на зупинці , ми зрозуміли що світ жорстокий і прийдеться добиратись ніжками , але то не біда адже по дорозі мали змогу спостерігати таку близьку кожному з нас річку. Пройшовши кілька кілометрів нам пощастило і нас підібрала автівка яка везла туристів до с. Дземброня, добрались повільно, але весело.

Інфо:
По графіку автобус Верховина-Шибене курсує кілька разів на день 11:00, 15:00 і пізніше, але водії часто коректують графік на свій розсуд, тому розраховувати на нього не варто. На зупинці біля притоки р. Дземброні можна сісти на автобус Шибене-Верховина о 8:00, 11:00, 15:00, графік приблизний.


За планом мандрівки в перший день ми мали добратись до туристичної колиби за селом , що успішно і виконали. Колиба зустріла нас туманом і великою кількістю голосів , що долинали звідти. Перша несподіванка: альпіністичний вишкіл на 20 людей плюс близько 10 людей котрі просто святкують 8 березня, і контрольним пострілом місця не має. Оговтавшись від такого калейдоскопу сюрпризів ми почали шукати місце на ночівлю і таки знайшли. Ну прокопчена стріха з дірявим дахом не така вже й погана перспектива, краще ніж на сосні) Розмістившись на горі , почали готувати вечерю та планувати завтрашній день) загалом було весело трохи холодно та мокро.

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич


Інфо:
Колиба складається з чотирьох кімнат, коридору і великого горища. Одна кімната підтоплена болотом, друга без буржуйки ще одна без стелі, але з можливістю розкласти відкритий вогонь. Для ночівлі в зимку без намету придатна тільки одна кімната в які є буржуйка, але теж в поганому стані. Горище потужно закопчене, але від дощу може захистити. Джерело близько, з дровами важкий трафунок принаймні зимою.


Вночі ми мали змогу насолодитись чистим гірським повітрям та дощем крізь панорамний дах колиби) Ранок мав початись о 5 годині, хм смішні ми, звичайно він почався десь по 6 годині) Прокинувшись ми поснідали зібрались та в дорогу) Наш маршрут пролягав через г.Вухатий Камінь і далі на г. Піп Іван. Ну описувати весь підйом не буду , дозволю зазначити, що були і перепади висоти і сніг по пояс і туман, дощ, інколи град ,вітер. Звичайно ми мали грандіозні плани піднятись до Білого Слона , та спуститись до Шибеного і там заночувати. Проте нашим планам не судилось збутись підйом зайняв більше часу ніж ми розраховували . Минувши Вухатий Камінь ми прощолкали стежку і вирішили прокладати свою. Згодом ми зрозуміли , що часу нам бракує так конкретно , зимовий день в горах короткий , і прийняли рішення вертатись до колиби. Але хлопці ми веселі тому вирішили спускатись через г. Смотрич , вирішили – зробили. В процесі спуску народилась думка спробувати заночувати в Дземброні зважаючи на наш стан в розвідку відправили найдостойніших – Ростика та Тараса. Решта групи використала спуск на фото та відео-спогади.

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич


Ну є щастя на землі 2 ніч ми зустріли в затишній теплій , сухій, кімнатці. Стомленні , мокрі, холодні і голодні ми зготували вечерю , та провели вечір за гарними розмовами. Неділя – підйом 5 ранку , знаю Ви посміхнулись прочитавши це , але я здивую Вас дякуючи кузену Славкові встали вчасно. Поснідавши та спакувавшись – вперед додому. Звичайно у нас був план - від с. Шибене курсує автобус і ми хотіли на нього встигнути але ….. )) Прибувши на зупинку ми запізнились на ранковий рейс ,а чекати на обідній якось не хотілось. По знимкувались біля місця проведення ВПП(в) Черемош 2009-2011 рр. ми рушили далі. Близько 15-ти км під веселим березневим дощем і ми на трасі) Дорога додому завжди швидка. Івано-Франківськ зустрів нас так само , як і проводжав дощем.

Інфо:
В будь яких походах в гори варто мати контакти рятувальних служб. Ми мали контакти Верховинськаї КРС (тел. (03432)-21941, 21971, моб.: 096 3724400 Кобилюк Василь) і Рахівської КРС (тел. (03132) 2-10-13, 097 304 59 59 Мойсюк Михайло.)

Підсумовуючи розповідь про нашу мандрівку дозволю собі сказати , що нехай ми і не підкорили Білого Слона , але воно того вартувало, кожен з нас повертався з усмішкою на обличчі ,та спогадами у серці. Від себе хотів подякувати хлопцям за мандрівку було класно незважаючи ні нащо. Сніг це теж вода wink

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич

Зимова вилазка Вухатий Камінь - Смотрич


Доброго Вітру!

Ілля Гончаров - допис
Назар Піх - інфо, фото
  8 квітня 2013,  molfar
 (голосів: 0)
  Переглядів: 3300
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Lana Wayne
 


 ЧХ
ууу, цікаво!

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки