Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Ваш улюблений засіб пересування

Катамаран
Байдарка
Каяк
Віндсерф
Яхта
Ласти+Маска

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 0
Відсутні.
Гостей: 27
Всього: 27

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


СЕЗОН ВІДКРИТО! 

Друк

Попрошу хвилиночку уваги!
1 березня 2008 року Божого 16 курінь УСП Чорноморські Хвилі та 25 курінь УСП Чорноморці відкрили сезон водного туризму, провівши перше цього року одноденне тренування на катамаранах по ріці Опір.
Запрошуємо ВАС на наші акції!


(а в той час голос за кадром...)


СЕЗОН ВІДКРИТО!!!
АБО ТАЛІСМАН ТРЕНУВАНЬ - НАПЛІЧНИК ПІХА )))


Якось, зовсім недавно, на одній із неформальних здибанок друзів з Чорноморців та Хвиль, Юрко Пеленський зовсім випадково проговорився про те, що він на вихідних збирається на тренування. Яким же було його здивування, коли хвиля щирого обурення щодо того, чого це він приховує таку цінну інформацію, прокотилася народом, що він лише видавив з себе:
- Та я от якраз збирався повідомити вас... Одним словом, відкриття сезону першого березня... Поїхали!
Двадцять дев’ятого лютого (зрештою, і так запасний день року, то ж можна його проводити як хочеться, а тут ще й випала нагода поюзати його з такою користю!) всі ми зібралися на Погулянці, щоб вибрати та спакувати катамаран (довгі вагання про те, брати «двійку» чи «четвірку», та зупинка свого вибору на останньому варіанті змусила нас потім сто разів подякувати собі за те, що ми такі кмітливі!), каячок, а також стандартно – рятувальні камізельки, гідрокостюми, каски, весла et cetera. Зібралось на місці нас шестеро – Юрко, Галушка, Слоник, Люда Добриніна, Мандрик і Назар Піх. Планувалося, що буде ще один учасник, так сказати «доїждеючий» - Петро Садовий, що не їхатиме з нами зі Львова, а підсяде на якійсь з наступних станцій.

Отже, ми обговорили всі «наболілі» питання, найнаболілішим з яких виявилось те, що наступного ранку головний вокзал прийме нас у свої обійми в сьомій ранку та зручно вмостить у супер-класі мукачівської електрички, яка повезе нас далеко-далеко за блакитні обрії весняного неба...
Також ми спланували мінімальне меню, розібрали особистий виряд, Назар залишив свій наплічник, у який запакували линви, чалки і решту дуже потрібного реманенту, та розійшлись по домах з метою якомога швидше лягти спати, щоб зранку не проґавити дзеленчання такого рідного та водночас ненависного будильника, що сповіщатиме – «вже час»...

Хм... Думаю, в голові кожного з нас пролетіло багато цікавих слів зранечку, коли годинник показував п’яту, а тіло так і волало: «Дай ще хоча б з три годинки поспати!». Але водночас все витісняла осяйлива думка: «Можна залишитись спати... Прокинутись в обід. Поїсти. А потім піти кудись гуляти... І так весь день... А можна поїхати на тренування... ВОДА...», яка і змусила підняти важкезне тіло, витягнути його з-під ковдри, ну, а далі стандартно – ванна, туалет, гардероб, кухня...

Хоч збір і був на пів сьомої, та всі підтягнулися на «рівно». Сіли в електричку, ні, не так, перше запакували всі наші речі – баули, бушлати ))), а потім самі, незважаючи на всі крики контролерки – хай всі сидять на своїх місцях!!!, всадилися на вільні місця, бо наші вже давно були зайняті кимось, зовсім не бажаючим нам їх звільняти - впали на лавки біля спортивного клубу «Манівці-Аргонавт», які разом з нами їхали на тренування (їх було більше від нас, людей з 15). Врешті нормально вмостившись ми вирішили «на стан відчисли» своїх - і, як виявилось, бракувало одного солдата у наших лавах.
Назара Піха.

А наплічник його-то був. Ми дзвонили йому, але він відверто ігнорував нас – так підозрювали, що він просто в той час додивлявся сімдесяті сни і йому було трохи не до нас ))) Тому, змирившись з тим фактом, що він, на жаль, не зможе нас супроводжувати у цій мандрівці, нам не залишалось нічого іншого, як просто спілкуватися.
Між собою.
На різні-різні теми. На які тільки дозволяла нам наша фантазія.
І в той же час їсти смачнючі канапки.
І пити чайок з термосу.
Загалом дорога до Сколе була спокійною, та от лише трохи насторожував один факт – чим ближче ми наближалися до нашого файнал дестінейшену, тим більше капризувало небо, час від часу плюючи на і без того брудні вікна електрички комочками своєї слини у вигляді дощу.
Прибувши на місце та зорієнтувавшись в остаточній ситуації, ми зовсім трохи «припухли» – погода була абсолютно зіпсована (ще гірша, що нам траплялась там, по дорозі!), падав дуже сильний дощ, дув пронизливий та неприємний вітер і все наче казало – «чуваки, їхали би ви назад додому...»
Але ми ж не ми, раз вже приїхали сюди...

Наплічники на спини, баули в руки, весла в зуби і поперлися на місце. Наш «штаб» на цей день розміщувався під мостом через ріку Опір п'ятнадцять хвилин ходи від вокзалу.
... Що було далі – просто епопея.
Опір 2008

Те, як ми складали плавзасоби, словами не описати. Просто треба було там бути і відчути це на своїй шкурі – пальці, що спухають від затягування в’язань на каркасі, мокрющі речі, цокання зубів та несамовитий дрижак по тілу від просто «льотної» погодки, червоні обморожені носи...
А також ми розклали намет, з метою переодягатися в ньому у гідрокостюми, але потім запідозрили, що з такими буревіями маємо всі шанси мати вдома майстерку по заштопуванню тентів, тому склали його назад.

Поки хлопці добивали до кінця підготовку плавзасобів, дівчата отримали партійне завдання – приготувати мінімальний обід, то ж вони вирушили у село на пошуки кип’ятку. Виконання завдання виявилося простішим простого, бо вже у першій хаті натрапили на дуже добру бабусю, яка з задоволенням нагріла водичку, ще й розказала про всю свою родину, синів, внучків, правнуків...

Обідали ми мівіною-макаронами, червоним чаєм та вівсяним печивом, паралельно відпочиваючи від роботи та готуючись морально до сплаву. По закінченню трапези дівчата пішли до тієї ж бабусі переодягатися (не ризикнули роздягатися при такій погоді, хоча аргонавці вишивали по плацу лише в мокрих гідрах навіть без футболок!).

По тому – на воду!!!
Опір 2008

Опір 2008

Ото було захвату! Вітер лютує, дощ величезними краплями б’є в лице, вода під катамараном темно-коричневого кольору... А ти сидиш на плавзасобі і думаєш: «Наскільки ж це все класно!».
Перед першим заходом тренер «Манівців» Тарас, в народі Горобець, ще раз проінструктував екіпаж (Петро, Мандрик, Юрко та Галушка) щодо того, що вони мають робити (траверс, відпрацювання гребків і т.д.), побажав щасливої дороги і...

СЕЗОН НАРЕШТІ ВІДКРИТО!!!
Опір 2008

Ми зробили п’ять «кіл» на катамарані «четвірці» та два на «двійці» - так, щоб кожен зміг себе спробувати на воді, і то не раз (в той час, як заслужений капітан команди Юрко сплавлявся на «двійці», на «четвірці» з дівчатами ходив милий хлопець Володя з «Аргонавтів», який зовсім не сварив на них на різні пропущені чи завтикані гребки, але в кінці чомусь вибачився за те, що, можливо, накричав на них випадково. Вихований, одначе =).
Ми годинки з дві відпрацьовували тактику, вчилися заходити в улова, правильно проходити поріг, за цей час все було просто супер, хіба лише один раз Віта біля берега спробувала вийти з катамарану не прощаючись, в той час, як з Галушкою попрощалися, але вона чомусь цього не помітила ))) Це було справді дуже весело =)

На цьому тренуванні Мандрик вперше сів на катамаран взагалі (не дуже сприятливі умови, як для початківців, зате йому вдалося відчути весь екстрім цього діла), Людка - на гірській ріці, а решта – трохи бувалі (типу бували вже на одній-двох ріках =), але всі ми в один голос заявляємо – було просто фантастично! Воно таки варте того, що ми натерпілися )))
Так, і байдуже навіть те, що потім на слабесенькому вогнику сушили весь одяг, бо навіть не було в чому з’явитися на Львівському приміському вокзалі, що наплічники стали вдвічі важчі від бруду і води, що все несамовито смерділо пліснявою, що в половини з нас до вечора з носа текло, а з горла хрипіло, що на дорозі додому в потязі знову була та ж контролерка і вона знову знайшла привід поскандалити...
Опір 2008

Опір 2008

Шкода лише, що Назара з нами не було.
Зате був його наплічник, в якого, думаю, вражень не менше, ніж у нас всіх...


Підготувала:
Ст.пл.вірл. Оленка Галушка
  1 березня 2008,  molfar
 (голосів: 1)
  Переглядів: 1836
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Ivan_S
 


 ЧМ
Фотка з Петром: "Бери печенько і ...(йди)... помаленько".

   
#2 написав:  Emerytura
 


 ЧМ
В мене шось обгризає правий бік тексту...

   
#3 написав:  molfar
 


 Адміністрація
Виправлено!

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки