Єдина Країна! Единая Страна!
закрити

Хто ми є

Пластовий курінь «Чорноморці»
«Чорноморці», як курінь старших пластунів був організований 1926 році. Патроном куреня є Святий Миколай чудотворець, покровитель всіх мореплавців.
Головною діяльністю «Чорноморців» в Україні є організація і проведення крайових, окружних й станичних таборів, вишколів та акцій. Більшість членів куреня є інструкторами з практичного мореплавства та водного мандрівництва.
Детальніше...
Пластовий курінь «Чорноморські хвилі»
16 Курінь УСП "Чорноморські хвилі".
41-ий курінь УПС "Чорноморські хвилі".
Детальніше...


Про нас

Чорноморці в інтернеті

Офіційна курінна сторінка Чорноморців
Перейти...

Дописи і звіти

Читати дописи і звіти з наших таборів і акцій
Перейти...

Додати новину

Учасники можуть додавати новини на сторінку
Перейти...

Про ПЛАСТ

Дізнатись більше про ПЛАСТ і скаутинг в Україні
Перейти...


Опитник

Оцініть нашу спільну сторінку

Найкраще з того, що було!
Кльово!
Непогано
Шось я ще не привик

Повідомлення

Останні коментарі

Від SMAUH в новині:
95 річниця підняття українського прапора на флоті
Від prosto Ljybcja в новині:
4.8.3. Вишкільний Курс Провідників Морського Пластування (ВКПМП).
Від Jack Sparrow в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від prosto Ljybcja в новині:
5 березня 1950 р..
Від Emerytura в новині:
Свято Святого Миколая
Від adramelech в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від SMAUH в новині:
Куреню «Чорноморці» вручили морський кортик військово-морських сил ЗС України
Від compo в новині:
ПРО100ЛІТО 2013: ніщо нам лихо, ні пригоди…
Від compo в новині:
Історія віндсерфінгу від початку - до наших днів
Від SMAUH в новині:
Їх звали Чорні Шлики
Від SMAUH в новині:
СКР-112. Як це було.
Від SMAUH в новині:
Зустріч Чорноморських Хвиль з членкинею куреня з діаспори.

Хто онлайн

Зараз на сторінці:
Користувачів: 0
Відсутні.
Роботів: 1
Yandex
Гостей: 35
Всього: 36

Недавно тут були:
adramelech alekhan
cousin Hubert D3BIHKA
Emerytura Handalf
heilga Jack Sparrow
kosu4ka KriLaN
Lana Wayne Lunatka
molfar os
prosto Ljybcja respect
Russel4 SMAUH
TT Wind


КМТ-FM... Тримай Хвилю!... 

Друк

КМТ-FM... Тримай Хвилю!...


Звісно ж, найобєктивніше оцінити табір можуть ті, хто його бачив збоку, а не безпосередньо варився в його казані… Але ж ми зараз не будемо намагатися вивести комплексну експертну оцінку кореляційно-регресійним аналізом, а спробуємо просто відновити в памяті всі ті приємні моменти, які нас обєднали в одну велику сімю на ці незабутні два серпневі тижні…

КМТ-FM... Тримай Хвилю!...


А те, що тижні були незабутніми – то факт. Взяти хоча б до уваги майже добову дорогу до місця табору всіма можливими і неможливими видами транспорту (хіба на метро не їхали))) – і потяг, і електричка, і автобус, і навіть трішки ніжки… Коли ж ми опинилися на нашій поляні, виявилося, що її окупували інші туристи, менш активні, ніж ми, але не менш переконані в тому, що поляна більше пригодиться їм, а не нам… А одна жіночка нас звинуватила в тому, що ми приїхали до них без подарунків, лише з претензіями…)))…

Завдяки дипломатичному підходу до справи, пан Капітан зі своїми правими та лівими руками таки навели лад на полянці, переконавши сусідів у тому, що навряд чи свисток на збірку та ринда будуть сприяти їхньому денному та нічному релаксу, то ж таким чином ми опинилися майже наодинці самі з собою…
І… Не повірите, але ми просто почали таборувати. Так знайомо і класично – ставити таборові споруди, розкладати намети, натягувати тенти, навіть складати плавзасоби!!! І то в той час, як за кілька метрів, внизу величезного обриву шуміло море, обіймало своїми хвилями берег, викидало на пісок ракушки і водорості… А учасники навіть не побажали скупнутися!!! Дивні вони… Хм… а може це тому, що першого дня падав дощ? =)))) Саме для того, щоб він пройшов далі, не затримувався в нас на районі, ми танцювали танець сонця і співали йому пісеньки…

По-моєму, ми перестаралися – наступні дні погода на нас відірвалася!!! Сонечко пекло, як скажене, і головне було не припектися, не згоріти і не перетворитися у бурого смаженого рака… Спека розхолоджувала (вибачте за оксюморон, але по-іншому не знаю, як то діло охрестити))), юнацтво (і деяке старшопластунство, правда)) постійно було зайняте, ми знали, що якщо їм дати вільну хвилину, вони просто заснуть =))))
КМТ-FM... Тримай Хвилю!...

Коли всі таборові роботи були зроблені – щогла поставлена, старий гальюн закопаний, новий викопаний, стіл не лише викладений піском, але й оформлений малюночками корабликів і штурвальчиком (цитую пана Капітана: «Такі кораблики на підгузниках дітям малюють!»), учасники з чистою душею змогли повністю віддатися заняттям на воді. Першим повноцінним водним днем став третій день табору.

Учасники осягнули ази хотьби на:
- катамарані, вискакування з нього, вилітання, витягування на нього інструктора, перевертання і інших скажених речей, які лише можна уявити і зробити на/з/під/за катамараном;
КМТ-FM... Тримай Хвилю!...

- байдарці (о, скільки разів вони бідолаху кільнули перш, ніж пройшли першу череду хвиль при березі, а скільки кіл біля них намотав Ростик, жеби діти в морі не погубилися…);
КМТ-FM... Тримай Хвилю!...

- серфі – у кожної залоги завдяки точним економіко-математичним розрахункам подруги скіпер було рівно по пять занять із серфінгу, то ж до кінця табору більшість учасників впевнено піднімали вітрило, а ті, кому щастило і на чиї заняття припадав хороший вітер, навіть трохи йшли! Одностайно вкінці табору учасники назвали Андрія Шупера одним з найкращих інструкторів! Ріспект і уважуха? ))))
КМТ-FM... Тримай Хвилю!...

- яхті – Назар виводив їх так далеко в море, що іноді здавалося, наче вони от-от зайдуть за горизонт… Тоді хотілося їм кричати вслід: «Сувенірів нам з Туреччини привезіть, ок???». А, взагалі, я написала, що їх виводив Назар – нє, то не так, то вони виводили Назара, бо ж саме учасники стернували і сиділи на грот-шкотах, а інструктор їм був для підстраховочки і баласту так сказать =))))
- «хотьби на дайвінзі» якось смішно звучить, але підводне плавання з середини табору (через певні особисті обставини інструктора Лесі, доречі, мушу сказати, що від неї як інструктора учасники теж були в захваті!) також було доступне до широкого (наскільки це дозволяла програма) вжитку. Від цього виду занять просто фанатіли, та й недаремно =).

Також в програмі було багато різних дрібних розважальних фішок. Наприклад, перші три ночі в нас були діскатєкі – сусіди так лабали музичку на повну котушку, що спати було складнувато навіть дуже змученим учасникам. Колонки в них були потужні!!! Але потім вони поїхали...
І нам довелося задовольнятися не таким голосним локальним радіо, то ж у нас весь час працювало рідне КМТ-FM – таким чином учасники завжди, хотячи того чи не хотячи, перебували «На Хвилях Чорного Моря» =)))) І їм було нікуди діватися з підводного човна. Вони могли замовляти пісеньки, передавати привіти, чи просто юзати його як радіо-довіри та плакатися цілому табору на свої проблеми (правда, так ніхто не робив, але ж могли, могли...)
Найбільше всім (ну, добре, за всіх не розписуватимусь, але мене заперло так нормально!))) сподобався флеш-моб в білому – припустити не могла, що пластуни беруть стільки білих речей на табір!!! і алярм з «рєпками» - для тих, хто не роздупльонний, рєпка – то такий вельми високий, майже на чолі зроблений, хвостик. Потім ми влаштували конкурс на найкращу рєпку. І, що ви собі думаєте – виграв Адам!!!! І то при тому, що ВСІ дівчата мали на голові рєпку, а виграв АДАМ!!! Дискримінація за статевою ознакою =)

З особливо цікавих і не засекречених конкурсів хочеться відмітити конкурс замків, сонць і качок. Учасники настільки креативно підійшли до справи, що визначити залогу-переможця виявилося для нас надскладним завданням... Тому ми нагородили всіх =)
Інша знаменна подія, якій учасники тішилися, як дурні – це був факт, що вони мокнули пана Одісея. Бачили б ви, скільки то було радості... Марко вміє робити учасників щасливими =)))
Ну і, звісно ж, як не згадати про живий таборовий привіт, намальований на наймужнішій спині талісману табору Дзідзя (Ромка з Надвірної – може комусь так простіше буде орієнтуватися) і найгарнішому животику Олесі із Луганської області. А все тому, що у нас передчасно закінчилися, так і не почавшись, ватмани =))))

А ще на таборі був такий прикол, що в один момент ми собі так придумали, що всі пісні варто присвятити героям табору (ні, не Дзізьові, в нас були ще й інші герої – Дріжджі або Шмігери), і ми всюди, де тільки можна було і не можна були впихали слово «дріжджі» і всі реально-нереальні його варіації, то ж у нас виходило: «В дріжджаря, чий дріждж на дріжджах чарівні дріжджі...» чи «Жовті дріжджі падають на дріжджі і летять у вирій дрііііжджі...»... Хі-хі, вийшло дуже навіть весело.

Ну, що ж, ви можна було б, звісно ж, розповісти і про інші таємниці, ви ж бо, мабуть, чекали, що КМТ-FM вам продасть всю інформацію, а не тут то було... Дещо ми таки залишимо для себе.
Для того, щоб дізнатися все-все треба було самому приїхати... І пережити... Побачити на власні очі... Відчути бризки моря на обличчі і смак соленої води в роті...
Адже це був не простий табір. Це було навіть не просте КМТ. Це було КМТ на морі. Перший Крайовий Морський Табір на хвилях Чорного Моря...
Уважати? Уважати!!! ))))

p.s. це визнали навіть учасники «Легіону» =)

КМТ-FM... Тримай Хвилю!...
  28 серпня 2009,  Halushechka
 (голосів: 4)
  Переглядів: 2454
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сторінку як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись, чи ввійти на сторінку під своїм ім`ям.
#1 написав:  Yavir
 


 ЧМ
Стаття писана Людиною, що бездоганно володіє словом!!!=))) І може спокійно писати книжки!!!))) Дай Боже!!!

п.с. Перший КМТ на морі у 1992 р.=)))

   
#2 написав:  Cheska
 


 ЧХ
за кореляційно-регресійний аналіз- рєспєкт)))))) а чого про АГОї не написала?)))))))))))) і шкода так, бо я оті всі твої конкурси, шо описала- просиділа, чи як там?) в наметі)))

   
#3 написав:  Halushechka
 


 ЧХ
ну... як тобі сказати... *починаю відмазуватися*
про АГОЇ я не написала, бо то було родзинкою нашого табору, а як то так можна всі сікрєти отак видавати...
та забула я, просто напросто забула ))))
до Явора - знаю про перше кмт, вже виправилася в офіційній редакції цієї статті... то мене трішки дезінформували...=)..

   
#4 написав:  Yavir
 


 ЧМ
То не смертельно.=))))

   

Інформація


"Гості" не можуть коментувати дану новину.

Нові повідомлення на форумі

Останнє повідомлення 14 липня 2014 14:55 adramelech
Останнє повідомлення 14 травня 2014 10:28 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 24 березня 2014 14:03 Marichka
Останнє повідомлення 17 лютого 2014 05:54 Lana Wayne
Останнє повідомлення 16 січня 2014 11:23 Lana Wayne
Останнє повідомлення 2 січня 2014 04:21 one gog
Останнє повідомлення 5 листопада 2013 14:22 Jack Sparrow
Останнє повідомлення 17 червня 2013 20:27 Emerytura
Останнє повідомлення 6 червня 2013 04:26 martyshko
Останнє повідомлення 1 червня 2013 11:54 heilga

Хмарка міток

Потрібний для переглядуFlash Player 9 або вище.

Показати всі мітки